• Головна
  • |
  • Статті
  • |
  • 8 сайтів для тренування сприйняття англійської мови на слух
Дата публікації: 8 Червня, 2021
8 Червня, 2021

Всім привіт, з Вами Іванна Кишеня і сьогодні я підготувала для Вас чудові ресурси для тренування “розуміння мови на слух”.

Вміння розуміти мову на слух – один із ключових навиків, якщо ви плануєте спілкуватися з носіями мови чи дивитися фільми або серіали англійською. При цьому саме навик аудіювання у багатьох студентів “недотягує” найбільше. Проблеми з розумінням англійської на слух виникають навіть у студентів з хорошим знанням граматики і непоганим словниковим запасом. На щастя, регулярні тренування допомагають покращити цей навик і набагато просунутися у знанні англійської в цілому.

Сьогодні пропонуємо вам круті ресурси для тренування аудіювання, які будуть корисні як для початківців, так і для студентів просунутого рівня.

ESL Fast

Хороший сайт, де початківці та студенти середнього рівня можуть потренуватися сприймати англійську мову на слух абсолютно безкоштовно. Ресурс з простим дизайном буде простий у використанні. Записи тут розміщені по розділах і рівнях, є аудіо для дітей, які вчать англійську. До усіх аудіо додається текст, тому якщо лише слухати є зараз заважким, можна паралельно читати і перекладати незнайомі слова. Треба брати до уваги, що рівень For Begginers також підійде і для рівнів Elementary та Pre-Intermediate.

EnglishClass 101 

Сайт зі зручним інтерфейсом, розібратися в якому можуть навіть ті, хто тільки почав вивчати мову. Тут ви знайдете різноманітні відео, подкасти та аудіоуроки.

На сайті є як безкоштовні, так і платні матеріали. Для того, щоб отримати доступ до навчальних матеріалів, необхідно зареєструватися. При реєстрації вкажіть свій рівень володіння мовою. За бажанням, безкоштовно кожного дня можна отримати слово дня з прикладами вживання і озвучкою. Купивши підписку, вам буде доступне створення банку слів і вправи для запам’ятовування.

ESL Cyber Listening Lab 

Дуже цікавий, а головне – корисний для тих, хто хоче навчитися сприймати англійську мову на слух.

На сайті є декілька розділів, які у свою чергу розбиті на три рівні складності. Наприклад, рівні у першому розділі виглядають так: Easy (Легкий), Medium (Середній), Difficult (Важкий).

В залежності від вашої мети ви можете вибрати розділ із загальними темами, де йдуть діалог на побутову тематику, можна вибрати розділ з академічною англійською мовою, можна – для поповнення словникового запасу.

Великим плюсом цього сайту є те, що робота із записом розбита на 5 етапів. Перший – Pre-Listening – тут, перед прослуховуванням запису, вам ставлять питання, над яким треба подумати. Радимо відповідати на ці питання вголос, щоб потренувати свою розмовну англійську. Потім іде сам аудіозапис і тест на його розуміння. Після чого ви можете виконати вправи на поповнення словникового запасу. Четвертий етап – Post-Listening Exercises – складається зі списку питань до запису, який ви прослухати. Цей етап цікавий тим, що вам потрібно записати свої відповіді в аудіо форматі. П’яте завдання – знайти в інтернеті відповіді на поставлені за темою аудіо питання, що допоможе покращити навик читання і збагатити словниковий запас.

6 Minute English 

Аудіо уроки англійської мови від ВВС, кожен із яких триває 6 хвилин. Записи розраховані на студентів із середнім рівнем, хоч навіть ті, хто володіє англійською мовою на рівні вище середнього знайдуть для себе цікаву лексику на різні теми.

У кожному уроці пояснюються цікаві англійські слова. Під кожним записом йде текст, де виділені слова, які пояснювались в уроці. За бажанням, записи з текстом до них можна завантажити на телефон, щоб прослухати пізніше.

Ez Slang

Ціль цього ресурсу – допомогти студентам покращити розмовну англійську, поповнити словниковий запас і покращити сприйняття англійської мови на слух. Перед тим, як послухати аудіо, вам пропонується розігрітися, відповівши на питання за темою, потім іде запис і текст до нього.

Після того, як ви прослухали запис – пройдіть тест, щоб провірити, чи все ви зрозуміли. До кожного запису пропонується міні-словник з цікавими виразами, а також цікава інформація про походження ідіоми із запису.

Elllo

Захопливий ресурс для тренування аудіювання. Записи посортовані за рівнями складності: від Begginer до Advanced. Біля кожного запису намальовані прапорці країн спікерів, тому ви можете вибрати аудіо з акцентом, який вас цікавить.

Також є розділ Mix, в якому декілька людей із різних країн відповідають на одне і те саме питання. Під аудіо іде текст до нього, а збоку – вправи на роботу зі словами і розуміння того, що сказали спікери. До усіх записів йде словник, де можна послухати саме слово/словосполучення, а також приклади його використання у контексті.

Repeat After Us

На сайті зібрані озвучені носіями англійської мови вірші, розповіді, казки. На головній сторінці ви можете вибрати свій рівень володіння англійською, також можна шукати записи за авторами або за жанрами.

TalkZone 

Даний ресурс підійде студентам, які володіють англійською мовою на рівні Upper-Intermediate і вище. Є декілька каналів, присвячених різним темам, завдяки чому ви можете вибрати той канал, який буде вам найбільш цікавим. Можна слухати радіо он-лайн, а можна завантажити додаток на телефон.

Кожен із цих ресурсів цікавий по-своєму.

Вибирайте той, який здасться вам найбільш захопливим та зручним. Бажаємо успіхів у вивченні польської мови!

Your email address will not be published. Required fields are marked

{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}